Tasimacılık ve Esya muhafazasi eylemleri Istanbulİstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren şirketimiz, İstanbul ve civarında emniyetli taşımacılık vermektedir.

İstanbul ve çevre semtlerde firmamızca yürütülen eşya nakli faaliyetleri alanında, İstanbul içerisinde ikamet eden çalışanlarımız görevlendirilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz şahıs ve kurumlara İstanbul araç parkında mevcut bulunan taşıtlarımız sevk edilmektedir.

Eski metodlarla eşya taşıma çağı bu zamanda işlevini yitirmiştir. Şimdilerde profesyonel bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarını meslek haline indirgeyemeyen nakliyat kuruluşlarına ev taşıma hizmetlerimizde itibar edilmemektedir. Eşya taşıma işlemlerinde deneyim sahibi olmuş kurum elemanlarımızın tümü kendi görev alanlarında oldukça tecrübe sahibidir. Yaptığı vazifeyi yetenek biçimine getirmiş bireylerle ekiplerini çok daha kuvvetli hale getirmiş bulunan kurumumuz adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede önem arz eder.

Ev Nakliyat organizesinde öncelikle ekspertiz işlemleri icra edilmektedir. İnceleme hizmetleri ücretsiz neticelendirilir ve eşya taşıma işinin en ciddi kısımlarından bir tanesini oluşturur. Eksper işlemlerinin dikkatlice organize edilmesi, transfer süreçleri sırasında sorun çıkmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, işinde deneyimli şahıslardır.

Raporlama hizmeti sayesinde olası aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz hizmetleri için adresinize ulaştığında, öncelikle evinizde mevcut bulunan eşyaların miktarını hesaplar ve gerekli olan çelik kasa aracı tespit eder. Yağmur benzeri iklimsel durumlardan eşyalarınızı koruyan kapalı kasa ve hususi tasarlanmış araçlarımız, ayrıca güçlendirilmiş esneme sistemleriye yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasalı araçlarımız bakımlı ve güvenli araçlardır. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz uzun yılların deneyimine sahip ve uzmandır.
Eksperlerimiz, uygun nakil aracıyla birlikte gereken paketleme unsurları, görevlendirilecek personel ve farklı önemli unsurları inceleme esnasında belirlemektedir. Eksper işlemi bitiminde bina çevresel koşulları saptanır ve lojistik programı hazırlanır. Ekspertiz işlemi akabinde nakliye sigortası hazırlanır.

Ambalajlama ve Nakliye Aracına İstifİstanbul Evden Eve Taşımacılık Faaliyetleri hususunda deneyim sahibi olmuş elemanlarımız, eşya taşımacılığı konusu için son derece önem arz eden paketleme işlerini kaliteli metodlarla uygulamaktadır. Sözü edilen hizmetlerle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız mühim bir mevkiye sahiptir. Kuruluşumuzun tariflendirdiği İstanbul evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Evlerinizde bulunan eşyaların ambalajlanması, Evden Eve Taşımacılık hizmet ağı perspektifinde en başta ciddiyet atfettiğimiz işlemdir.
Kırılması muhtemel ya da özel eşyalar adına farklı ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve cihazlar için, özel baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar özenle sarılır. Monte işleri için tecrübe sahibi personelimiz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin zarar görmemesi düşüncesiyle eşya çeşitlerine göre farklılaşan paketleme opsiyonları bulunmaktadır.

Asansör, özenli bir şekilde kurulur. Asansör kamyonunun binaya uygun bir şekilde yanaşması ve taşıyıcı bölümün doğru bir şekilde gelip gitmesi ve zorlanmaması gerekir Asansörcümüz işinde uzmandır. İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetleriyle kurumumuz, İstanbul ve çevresinde olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zamanda ve emniyetle aracın yanına indirerek araca yüklemekte ve aynı şekilde daireye çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek yüklenmesi mühimdir. Büyük eşyalar mukavemetli olması nedeni ile alt kısma yerleştirilir. Kırılgan ev eşyaları ve elektronik cihazlar daha üstlere istiflenir.

Eşya ya da malzemelerinizin getirildikleri dairede yapıldığı gibi nakledilecekleri daireye konumlandırılmasıyla, taşınma işlemi genel olarak biter. Yeni adreste ev eşyalarının yerleştirilmesi ve monte aşamasının tamamlanması konusunda uzman elemanlarımız çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde eşya ve malzemelerin döşenmesi hizmeti hususunda bayan eleman vazifelendirilmektedir.

Ayrıntılar

Alakalı Web Siteleri; Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat - Balçova eşya taşıma - Çanakkale Evden Eve - İzmir Ev Taşımacılığı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *